Володимир писал(а):
От-от. Бачте. Не один я здивований.
Авторе, коли так спрощуєте "зістрибування", то заохочуєте когось "вляпатись". Бо то ніби-то не страшно..
Пане Володимир. Я нікого, ні до чого не закликаю. Ні "зістрибувати", ні "вляпуватись". Невеличке оповідання про "віртуальне життя" не є посібником з наркології, психіатрії, питань психотерапії та лікування будь-яких видів залежностей. В оповіданні немає ствердження, що герой позбувся залежності помахом чарівної палички. В оповідання не введено лінію про дитинство, батьків, фінансові проблеми і т.ін., бо оповідання про "віртуальне життя", тобто уявне, нереальне. Залежність від комп'ютерних ігор, яка Вас так непокоїть, належить до психологічних різновидів залежностей. Відміна подразника (винагороди) у вигляді комп. ігор, не призводить до важких проявів абстинентного синдрому (ломки). Подібна винагорода заміщується позитивними емоціями. Бажано під наглядом лікаря, якщо стан є важким.
Володимир писал(а):
Добре, якби хоч пояснили, як "догралось" усе людство. Може то був наслідок якоїсь психо-залежності? Може від машінтів? І треба її боятись? Але про це не бачу інфо.
Ви наштовхнули мене на кілька ідей. Але було б добре якби ви пояснили, які висновки зробили після прочитання.
Володимир писал(а):
І коли виправдовуєтесь, киваючи на прості фізіолоічні потреби, то це нелогічно. Вони не є психо-залежністю (крім випадків коли знову ж таки втручається психо-розлад і змушує людину 100-200-...кг ще щось їсти).
"Залежність - несвобода від чого-небудь.
Про формування залежності можна говорити тоді, коли якийсь об'єкт стає для людини єдиним або основним джерелом позитивної емоції та/або способом запобігання негативній емоції.Залежність в якійсь мірі схожа зі звичкою, яка виражається в прихильності людини до добре знайомих предметів оточення; людина може звикнути до улюбленого крісла, до джинсів, до тенісній ракетці і т. п. Однак залежність, на відміну від звички, являє собою гіпертрофовану і практично необоротну прихильність.
У нашому суспільстві, орієнтованому на свободу особистості, залежність розглядають передусім як негативне явище. Це не зовсім справедливо: весь процес виховання спочатку побудований на залежності дитини від батьків і, більш того, зміцнює цю залежність. Тільки коли у дитини вже вкладено основні соціальні норми, дорослі можуть почати формувати самостійність і незалежність дитини. Отже, будьте уважні: залежність - це не завжди погано, залежно бувають і позитивні і негативні.
Залежність від оточення розумних людей - позитивна залежність. Якщо дитина вихована в хорошій сім'ї, звик до певного рівня культури, звик читати хороші книги і спілкуватися з гідними людьми, то він буде, швидше за все, дуже некомфортно себе почувати, якщо йому доведеться жити на смітнику. Чи погано це? Швидше - добре."
Знайшов в мережі. Різні бувають залежності.