Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 23.04.2024 22:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: aq003 Ритуал
СообщениеДобавлено: 30.03.2020 20:29 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Общее впечатление - положительное!
Сны - реальность, атмосфера, все это получилось.
За зомбированных сектантов, повторяющих слова из интернационала вперемешку с тарабарщиной, автору отдельный респект. :)
Лично у меня возникли сложности с именами девочек. Лера и Лиля стабильно воспринимались как одно имя, и я терялась кто из них кто. Маринка со Светланкой тоже путались, но меньше. Хотя это скорее всего мой персональных баг. :)
Автору успехов!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq003 Ритуал
СообщениеДобавлено: 01.04.2020 11:15 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 4
Бузковий дракон писал(а):
через поєднання декількох тем губиться цілісність карини, доводиться часом перечитувати абзаци, щоб не пропустити важливу деталь).
Чому декількох? Тема там одна, просто вона складається з декількох пазлів - як і належить детективу 8)
А перечитувати... Ну хіба ж це не цікаво, перечитуючи, весь час знаходити в тексті що новеньке, га? ;)
Звісно все ці моменти, характери й теми можна було б викласти більш поступово й розлого, але ж... ліміт, це все чортів ліміт знаків! :evil:

Цитата:
І не зрозуміла, якщо вже використовується реальна історія, то нащо змінювати назву шахти (але це не недолік, просто дивно).
А нащо змінювати назву міста? Це ж художній твір - "всі збіги випадкові і те.де." :D

Цитата:
Не думаю, що слово "макабрастичний" звичайне для лексикону школярки, хіба що вона читала відповідну збірку оповідань.
Ну Ліля дівчинки начитана, так. Можна впевнено сказати - найначитаніша з усіх присутніх. Вона ще й не такі слова знає 8)

Цитата:
Мене ця Ліля починає лякати/дратувати своїм абсолютним знанням про все.
Це повністю відповідає її характеру. Крім того, що вона начитана інтелектуалка, не треба ще забувати, що вона має НЕ ЛИШЕ СВОЇ :!: знання/сили (що розкривається в кінці ;) )
(Принаймні, радує те, що вона самотужки порубала топором кілька десятків сектантів, вас не дратує/лякає :mrgreen: )

Цитата:
Лекційна пояснювалка, ще й від духів - це просто жесть. Вона безжально вириває читача з історії, атмосфери, коротше з усього ((.
Такий і був задум! Мова духа мала дуже відрізнятися, щоб не було сумнівів, що це чиясь витівка. Але ніхто з присутніх не здатен був написати щось таким розлогим "наукоподібним канцелятиром" :lol:

Цитата:
Це точно несподіванно - нічого ж наче не сповіщало)) та й не знати навіщо цей момент для історії.
Сповіщало. Проте не дуже помітно. Я дівчатка, які дуже вправно приховують почуття. Або просто не вміють їх проявляти :roll:

Цитата:
Гость сконцентрований на тому, щоб вбити потвору, навряд в його свідомості в цей момент купа спогадів, тому чергова роз'яснювалка тут зайва.
Ох, важко мені говорити, наскільки інопланетна свідомість відрізняється від нашої. Мабуть вона геть інша :|
Тим більше, це ж споглядає ГГ - йому відкрилося море нової інформації і він нічим не зайнятий :roll:

Цитата:
І до речі, тема котів хоч і задекларована, не розкрита :mrgreen:
Як це?! :shock: Кіт є! Два рази згадується! :twisted:

Инна писал(а):
За зомбированных сектантов, повторяющих слова из интернационала вперемешку с тарабарщиной, автору отдельный респект. :)
Це не тарабарщина - це кхмерська мова, транслітерована!! :lol:

Цитата:
Лично у меня возникли сложности с именами девочек. Лера и Лиля стабильно воспринимались как одно имя, и я терялась кто из них кто. Маринка со Светланкой тоже путались, но меньше.
Тому я й назвав "Ліля" і "Лєрка" - щоб більше відрізнялося)) Мабуть треба було ще прізвища ввести :P
Ех, було б це аніме - можна було б зробити їм різні зачіски і розфарбувати волоссячко всіма барвами райдуги! :lol:
Але звісно це все не для оповідання з жорстким лімітом :roll:

Всім дуже дякую за змістовні коментарі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq003 Ритуал
СообщениеДобавлено: 01.04.2020 11:49 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Порада - як робити цитати.
Копіюєте у вікно повідомлення те, що хочете процитувати.
Виділяєте мишкою. Натискаєте кнопку Quote над вікном.

З повагою, ваша Птиця.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq003 Ритуал
СообщениеДобавлено: 01.04.2020 11:56 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 21.09.2019 19:30
Сообщения: 50
Цитата:
Як це?! :shock: Кіт є! Два рази згадується! :twisted:

Так я ж і кажу, що кота задеклоровано, а в розвитку історії він участь не бере :(
До речі, я помітила лише одну згадку. Знов перечитувати! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq003 Ритуал
СообщениеДобавлено: 01.04.2020 16:08 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Цитата:
Це не тарабарщина - це кхмерська мова, транслітерована!!


Я только тремя языками владею более или менее, кхмерский в их число не входит:)

Цитата:
Тому я й назвав "Ліля" і "Лєрка" - щоб більше відрізнялося)) Мабуть треба було ще прізвища ввести :P
Ех, було б це аніме - можна було б зробити їм різні зачіски і розфарбувати волоссячко всіма барвами райдуги! :lol:
Але звісно це все не для оповідання з жорстким лімітом


Ну, Лиля и Лера это же одно имя!:) Шучу, конечно, но мой мозг как одно воспринимает. Фамилии ни в коем случае не добавляйте, перегруз выйдет. У вас было в начале хорошо - описания и характеристики для каждой девочки, - рыжая, в очках и тд. Потом оно размывается, остаются лишь имена, которые слиливаются в одно. Но это мой личный баг, не обращайте внимания. Я часто в персонажах путаюсь, даже выписываю имена на бумажку, если много :D


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq003 Ритуал
СообщениеДобавлено: 02.04.2020 12:29 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 10.03.2020 22:04
Сообщения: 9
Перенесення лавкрафтіанского жаху в сучасне українське містечко вийшло досить непогано. Сподобалась ідея з оповідками школярі, і атмосферу створено і передісторія подана. Такий спосіб набагато вдалий ні просто давати це передмовою. Також вдала знахідка поєднати давній культ з радянщиною та приступністю 90-х. Зразу з’являться певна ідентичність.
Одне з кращих оповідань конкурсу, є і горор і цікавий сюжет і нормальне виконання.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq003 Ритуал
СообщениеДобавлено: 04.04.2020 17:45 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Шкода, все вже сказано до мене. :D
Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq003 Ритуал
СообщениеДобавлено: 05.04.2020 16:55 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Вітаю!
Изображение

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq003 Ритуал
СообщениеДобавлено: 05.04.2020 18:50 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Щиро вітаю!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB